fbpx

שאלות נפוצות אודות מייקלינביט MyCleanBit

איך עובד MyCleanBit?
דבר ראשון, צריך למלא את המיכל במים מהברז (H2O). לאחר מכן בעזרת טכנולוגיית יהלום הגנרטור האוזון (אלקטרוליזה למים) מושך את ה- O מ- H2O והופך אותו ל- O3 (אוזון).
האוזון נחשב למולקולה לא יציבה, מולקולה שלא אוהבת להישאר בפורמט O3 ותמיד רוצה לחזור ל O2 (צורת החמצן באוויר) או H2O (מים) מהר ככל האפשר. לכן כאשר מרססים את מי האוזון על גבי משטח, מתחילה פעילות כימית ונוצרת תגובה הגורמת להשמדת החיידקים, עובשים והוירוסים. השאריות שנשארות הם מים וחמצן בלבד.

כמה זמן לוקח לתהליך החיטוי להתחיל? במה זה שונה משאר מוצרי ניקיון?
תהליך החיטוי מתחיל מיידית ולאחר דקה מגיע ל99.99%. חיטוי מכל סוג שהוא דורש זמן מגע מסוים. חיטוי באקונומיקה או כלור דורש בין 5 ל-12 דקות מגע. אלכוהול  דורש בין 2 ל-5 דקות זמן מגע לפעולה יעילה. MyCleanBit הוא הכי מהיר – עד דקה.

האם MyCleanBit באמת מחטא קורונה וזיהומים? איך?
בהחלט! MyCleanBit מחטא סוגים שונים של פתוגנים וזיהומים על ידי ריכוז האוזון האפקטיבי שהוא מייצר.

איך מים יכולים לחטא ועוד יותר טוב מחומרי ניקוי עם כימיקלים?
אלו לא רק מים, אלא מים עם אוזון. אוזון מימי הוא דרך טבעית לחלוטין לניקוי. הוא עשוי ממים H2O ,(ושום דבר מלבד מים).
לאחר ריסוס האוזון על פני השטח, הוא מתחיל בתגובה הטבעית שלו חזרה למים רגילים ולאוויר. בזכות האיכויות האלו, הוא מהווה תחליף טבעי לגמרי לכימיקלים.

האם המים של MyCleanBit בטוחים במגע עם העור?
כן. בטוחים לגמרי לשימוש. מדהים שזה יותר אפקטיבי מאקונומיקה, לא?

נשמע טוב עד לכאן אבל האם MyCleanBit עברה בדיקות מעבדה?
כמובן! MyCleanBit נבדק במעבדות חיצוניות ונמצא יעיל בחיטוי חיידקים, פטריות, עובשים, שמרים ווירוסים תחת תקנים מחמירים ביותר, גם בארץ וגם בעולם, רמת היעילות בגובה של 99.99%. מעבר לכך, טכנולוגיית מי האוזון נחקרה ונמצאה כיעילה ביותר בחיטוי וירוס הקורונה. ל-MyCleanBit אישורים ממכון התקנים הישראלי, המכון למיקרוביולוגיה של מזון ומוצרי צריכה, USDA ,EPA ,FDA ועוד.

האם יש משהו שאסור לנקות עם MyCleanBit?
לא! אפשר לנקות הכל פחות מומלץ להשתמש בו עם מכשירים הרגישים למים.

האם אפשר להשתמש בכל מים מהברז?
ניקוי במי האוזון עובד עם כל סוגי המים מהברז וגם מים מינרליים. שימו לב שהמכשיר לא יעבוד עם מים מזוקקים.

למים אין כמעט ריח. אני רגילה לריח של מנקה כמו אקונומיקה. איך אדע שזה באמת חיטא?
לאוזון יש ריח מובהק ומרענן שמתפוגג לאחר מספר שניות. רוב האנשים יזהו את הריח הזה מסופות ברקים, כאשר האוזון מיוצר באופן טבעי באוויר. ניתן להריח אותו בשימוש ב-MyCleanBit, אבל באופן מעודן ונעים.
ריח הכמיקלים אינו מלמד על איכות ניקיון, אלא הינו הרגל ישן שנטבע בנו, היום ריח אקונומיקה משול לרעל וכימיקל שאין לו מקום בבית. MyCleanBit נבדקה והוכחה כיעילה ביותר לחיטוי על פני הכימיקלים שהיו בשימוש עד היום. ניתן יהיה לראות הסרה של כתמים, נטרול ריחות ופירוק ביופילמים מזהמים. אמם את החיטוי בקטריאלי לא ניתן לראות, אבל ניתן יהיה לראות לאורך זמן את ההשפעה של הבטחון הביולוגי החדש – בריאות, פחות זיהומים, פחות חששות.

איך נדע אם יש תקלה במכשיר? איך נדע כשהוא מפסיק להיות יעיל?איך נדע אם יש תקלה במכשיר? איך נדע כשהוא מפסיק להיות יעיל?
אם מכשיר MyCleanBit מהבהב באדום נדע להתייחס לכך. לצבע האדום במכשיר יכולות להיות כמה סיבות:
תרכובת המים שהכנסנו לא נכונה ויש להחליף את המים במי ברז, אין במכשיר סוללה ויש להטעין אותו, מפלס מים קטן במיכל, או לחלופין, המכשיר עבד 5,000 ליטר והפסיק להפיק אוזון.

מה בנוגע לאבנית?
מאחר ומשתמשים עם מים קרים בלבד והמכשיר לא משנה את טמפרטורת המים כמעט ואין אבנית. מה שכן, עם חלוף הזמן יכולה להיווצר אבנית בקצה הפיה של המכשיר שעלולה לצמצם ואף לסתום לחלוטין את יכולת ההתזה. אין מה לדאוג! יש לשים במיכל מעט חומץ (5%) ולהתיז (לכיוון הכיור) עד שהפקק משתחרר לחלוטין או עד שההתזה חוזרת להיות כפי שהייתה כשרכשתם אותה. בסיום הפעולה יש לשטוף טוב את תכולת המיכל, למלא את המיכל במים חדשים ולהתיז אותם במלואם.

מדברים על גז אוזון שמזיק. אז איך זה ש-MyCleanBit בטוח לשימוש?
MyCleanBit יוצר מים מעושרים באוזון ולא גז. עם MyCleanBit, ה-O3 מעושר במים, ולא באוויר. טכנולוגיית היהלום הייחודית מבצעת את עבודתה על מים בלבד, ללא יצירת גז. כאשר המי אוזון מרוססים על משטח, פעולתו הופכת אותו בחזרה להיות מים נורמלים H2O וחמצן באוויר O2. מי האוזון כלל לא מסוכנים לשימוש.

כמה זמן אוכל להשתמש ב-MyCleanBit ? האם יש תפוגה?
למכשיר אין תאריך תפוגה. הוא נבנה כדי להחזיק שנים רבות, בעיקר ליבתו המכילה את טכנולוגיית היהלום וגורמת לתהליך היעיל להתבצע. רק למלא מים קרים וללחוץ על כפתור ההפעלה! אור כחול רציף בעת ההתזה = המכשיר תקין לחלוטין.

האם יש אחריות על המכשיר?
כן. יש אחריות לשנה על המכשיר, על פי התנאים המופיעים על האריזה בהוראות השימוש.

לקבלת פרטים והזמנות  Mycleanbit לחצו כאן

משהו עדיין לא ברור? אל תהססו ליצור איתנו קשר! מוקד הטלפוני – 03-9161619 או במייל שלנו.