fbpx

ימים אחרונים למבצע

ימים
שעות
דקות
שניות

שאלות נפוצות אודות מייקלינביט MyCleanBit

איך עובד MyCleanBit?
דבר ראשון, צריך למלא מים מהברז במיכל שזה בעצם H2O. לאחר מכן גנרטור האוזון (תוך שימוש בטכנולוגיית יהלום, אלקטרוליזה למים) מושך את ה- O מ- H2O והופך אותו ל- O3 (אוזון).
האוזון נחשב למולקולה לא יציבה, מולקולה שלא אוהבת להישאר בפורמט O3 ותמיד רוצה לחזור ל O2 (צורת החמצן באוויר) או H2O (מים) מהר ככל האפשר. לכן כאשר מרססים את מי האוזון על גבי משטח, מתחילה פעילות כימית ונוצרת תגובה הגורמת להשמדת החיידקים, עובשים והוירוסים. השאריות שנשארות הם מים וחמצן בלבד.

האם תהליך החיטוי מתחיל מיד?
תהליך החיטוי מתחיל מיידית ומגיע ל99.99% אחרי כדקה. חיטוי מכל סוג שהוא תמיד דורש זמן מגע מסוים. חיטוי באקונומיקה או כלור  בריכוז 5000 חלמ דורש בין 5 ל-12 דקות מגע. אלכוהול  דורש בין 2 ל-5 דקות זמן מגע לפעולה יעילה. MyCleanBit הוא הכי מהיר – עד דקה.

האם MyCleanBit באמת מחטא קורונה וזיהומים? איך?
בהחלט! MyCleanBit מחטא סוגים שונים של פתוגנים וזיהומים על ידי ריכוז האוזון האפקטיבי שהוא מייצר.

איך מים יכולים לחטא ועוד יותר טוב מחומרי ניקוי עם כימיקלים?
אוזון מימי הוא דרך טבעית לחלוטין לניקוי. הוא עשוי ממים H2O ,(ושום דבר מלבד מים).
לאחר ריסוס האוזון על פני השטח, הוא מתחיל בתגובה הטבעית שלו חזרה למים רגילים ולאוויר.

האם המים של MyCleanBit בטוחים במגע עם העור?
כן. בטוחים לגמרי לשימוש. מדהים שזה יותר אפקטיבי מאקונומיקה.

האם MyCleanBit עברה בדיקות מעבדה?
כמובן. MyCleanBit נבדק במעבדות חיצוניות ונמצא יעיל בחיטוי חיידקים, פטריות, עובשים, שמרים ווירוסים תחת תקנים מחמירים ביותר, בארץ ובעולם, לרמת יעילות גבוהה של 99.99%. מעבר לכך, טכנולוגיית מי האוזון נחקרה ונמצאה כיעילה ביותר בחיטוי וירוס הקורונה הגורם למחלת קוביד-19 ביעילות של 99.9%. ל-MyCleanBit אישורים ממכון התקנים הישראלי, המכון למיקרוביולוגיה של מזון ומוצרי צריכה, USDA ,EPA ,FDA ועוד.

האם יש משהו שאסור לנקות עם MyCleanBit?
לא. אפשר לנקות הכל חוץ ממכשירים הרגישים למים.

האם אפשר להשתמש בכל מים מהברז?
ניקוי במי האוזון עובד עם כל מים מהברז הרגילים ומים מינרלים. המכשיר לא יעבוד עם מים מזוקקים. אם מכשיר MyCleanBit מהבהב באדום במהלך השימוש, זאת אומרת שלא יוצא מי אוזון בגלל תרכובת מים לא נכונה.

למים אין כמעט ריח. אני רגילה לריח של מנקה כמו אקונומיקה. איך אדע שזה באמת חיטא?
לאוזון יש ריח מובהק ומרענן שמתפוגג לאחר מספר שניות. רוב האנשים יזהו את הריח הזה מסופות ברקים, כאשר האוזון מיוצר באופן טבעי באוויר. ניתן להריח ריח זה בשימוש ב-MyCleanBit, אבל באופן מעודן ונעים.
ריח הכמיקלים אינו מלמד על איכות נקיון, אלא הינו הרגל ישן שנטבע בנו עוד מהתקופה שבה אקונומיקה היתה שווה נקיון, בעוד שהיום ריח אקונומיקה משול לרעל וכמיקל שאין לו מקום בבית. MyCleanBit נבדקה והוכחה כיעילה ביותר לחיטוי על פני הכימיקלים שהיו בשימוש בעבר. ניתן יהיה לראות הסרה של כתמים, להריח נטרול ריחות ופירוק ביופילמים מזהמים. חיטוי בקטריאלי לא ניתן לראות, אבל ניתן יהיה לראות לאורך זמן את ההשפעה של הבטחון הביולוגי החדש – בריאות, פחות זיהומים, פחות חששות.

מדברים על גז אוזון שמזיק. אז איך זה ש-MyCleanBit בטוח לשימוש?
MyCleanBit יוצר מים מעושרים באוזון ולא גז. עם MyCleanBit, ה-O3 מעושר במים, ולא באוויר. טכנולוגיית היהלום הייחודית מבצעת את עבודתה על מים בלבד, ללא יצירת גז. כאשר המי אוזון מרוססים על משטח, פעולתו הופכת אותו בחזרה להיות מים נורמלים H2O וחמצן באוויר O2. מי האוזון כלל לא מסוכנים לשימוש.

כמה זמן אוכל להשתמש ב-MyCleanBit ? האם יש תפוגה?
למכשיר אין תפוגה. הוא נבנה כדי להחזיק שנים רבות, בעיקר ליבתו המכילה את טכנולוגיית היהלום וגורמת לתהליך היעיל להתבצע. רק למלא מים קרים וללחוץ על כפתור ההפעלה!

האם יש אחריות על המכשיר?
כן. יש אחריות לשנה על המכשיר, על פי התנאים המופיעים על האריזה בהוראות השימוש.

לקבלת פרטים והזמנות  Mycleanbit לחצו כאן